PAR MUMS

PAR MUMS

ART8 ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Baltijā, kas tirgū darbojas grīdas segumu montāžā, tirdzniecībā, projektu vadībā un nestandarta, inovatīvu risinājumu attīstībā jau no 2009.gada. Uzņēmuma pamatdarbība ir grīdas segumu imports, eksports, ražošana un pilna servisa montāža, kā arī alumīniju profilu imports un tirdzniecība.

ART8 tiek pārstāvēti dažādi vispasaules līderi grīdas segumu ražošanas jomā, kuru piedāvājums ir ļoti plašs, sākot ar pamatnes sagatavošanas materiāliem un beidzot ar augstākās klases grīdas segumiem, tāpēc "ART8" kvalificētie konsultanti palīdzēs rast risinājumu un dot padomu ikvienam, sasniedzot labāko un kvalitatīvāko rezultātu.

MISIJA

Mūsu misija ir sniegt klientam pilnīgus grīdas segumu produktus, kvalitatīvus pakalpojumus un pienācīgas konsultācijas par vislabākajiem risinājumiem.

MOTO

"VAIRĀK NEKĀ TIKAI GRĪDAS"

Tas iet roku rokā ar komandas profesionālo un individuālo pieeju darbam ar klientiem, iedziļinoties katrā mezglā, katrā savienojumā - izpētīt labāko, efektīvāko grīdas segumu risinājumu metodi, lai nodrošinātu kvalitatīvu un baudāmu rezultātu.

VĪZIJA

Mūsu vīzija ir būt par visnozīmīgāko, viskvalificētāko un uzticamāko uzņēmumu grīdas segumu piegādes un montāžas nozarē Ziemeļeiropā.

MŪSU PAMATVĒRTĪBAS

KOMANDA

Lepojamies ar savu pieredzējušo komandu, kuras prioritāte ir nepārtraukta izaugsme un pilnveidošanās, apmeklējot seminārus un kursus, kā arī izzinot jaunākās metodes un tehnoloģijas grīdu nozarē.

MUMS IR VAIRĀK NEKĀ

40

profesionālu amatnieku un daži no viņiem ar 30 un vairāk gadu pieredzi grīdu nozarē.

KVALITĀTE

Uzņēmuma galvenā uzmanība tiek pievērsta kvalitātei. Mēs uzskatām, ka bez tās nav iespējams godprātīgi strādāt. Tas attiecas uz visu procesu, sākot no aprēķiniem līdz gatavas grīdas segšanai

MŪSU KVALITĀTES MĒRĶIS IR CENSTIES SASNIEGT

100%

kvalitātes realizēšanu katrā projektā.

ĀTRUMS

Ātrums uzvar! Mēs īstenojam projektus ātri un nezaudējot kvalitāti. Uzskatām, ka tā ir panākumu un veiksmīgas klientu apkalpošanas atslēga.

MĒS VARAM IEKLĀT LĪDZ

30 000

m² ruļļa materiālu mēnesī.

NESTANDARTA RISINĀJUMI

Mēs vienmēr tiecamies uz izcilību, un mūs neierobežo veids, kā lietas tiek veiktas. Mēs radoši pieejam katram uzdevumam un šķērslim, lai atrastu oriģinālus risinājumus. Sākot no klientu piedāvājuma, skiču izveides, klientu apstiprināšanas, pasūtījuma Latvijā

PIEGĀDE ZVIEDRIJĀ

24

stundu laikā.