KARLATORNET

Uzsākam GRANAB pacelto grīdu montāžu

Esam priecīgi paziņot, ka esam uzsākuši GRANAB pacelto grīdu montāžu Skandināvijas augstākajā ēkā “Karlatornet”. Izsakām lielu paldies SERNEKE par uzticēšanos un GRANAB komandai par neizsakāmi lielo palīdzību darbu veiksmīgā uzsākšanā.

Karlatornet - Gēteborgā tagad top Skandināvijas augstākā ēka. Karlatornet būs 245 metrus augsts un būs lielisks orientieris, kas būs redzams lielākajā daļā pilsētas. Ola Serneke, Serneke izpilddirektors un dibinātājs, pats ir projekta iniciators. /www.serneke.se/.

GALERIJA

CITI JAUNUMI

MĒS TO IZDARĪJĀM!

Projekts St:Goran tuvojas nobeigumam

Mēs esam sasnieguši finiša taisni atbilstoši grafikam. Šodien ir tā diena, kad mēs sasniedzām pagrieziena punktu - LC Baltic / ART8 pabeidza līguma darbus tieši kā plānots projektā Stokholmā - St: Goran slimnīcā.

SKATĪT VAIRĀK
IES Ostersund

Esam pabeiguši grīdas segumu montāžas darbus

Šī gada sākumā noslēdzām līgumu par emisijas bloķējošā slāņa montāžu, grīdas segumu piedādi un uzstādīšanu projektā Ostersundā. Jau februāra beigās bijām veiksmīgi uzsākuši darbus.

SKATĪT VAIRĀK
Paklājfllīžu ieklāšana tuvojas nobeigumam

Linkoping Universitāte

Šā gada maijā uzsākām paklājflīžu montāžu Linkoping Universitātes ēkās D un Zenit. Vakar uzsākām pēdējā stāva montāžu. Dizainiskais rezultāts mūs pašus pārsteidz.

SKATĪT VAIRĀK